Whatsapp silinen mesajları geri getirme

WhatsApp, sohbet etmek ve sevdiklerinizle bağlantı kurmak için en çok kullanılan web tabanlı medya platformu olarak kendini kanıtladı. Sohbet etmeyi, medya ve belgeleri paylaşmayı kolaylaştırsa da bazen önemli WhatsApp sohbetlerini yanlışlıkla silmeyi başarır ve sonrasında pişmanlık duyarız. Siz de bazı önemli WhatsApp mesajlarını sildiyseniz ve nasıl geri getirebileceğinizi merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Silinen WhatsApp sohbetleri sadece birkaç basit ve kolay hile ile kurtarılabilir. Silinen WhatsApp sohbetlerini nasıl geri alacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.


Silinen WhatsApp sohbetleri nasıl kurtarılır?

WhatsApp mesajlarını kurtarmak, bu sohbetleri silmeden önce WhatsApp yedeklemesini etkinleştirdiyseniz daha kolay hale gelir. Yedeklenen WhatsApp verilerini WhatsApp uygulamasına geri yüklemeniz yeterli olacak ve silinen WhatsApp mesajları kurtarılacaktır.

Bunun dışında, WhatsApp mesajlarını Google Drive'dan da kurtarabilirsiniz. Google Drive, WhatsApp verileri de dahil olmak üzere tüm dosyaları herhangi bir cihazdan yedeklemek ve erişmek için güvenli bir araçtır. İşte Google Drive ile WhatsApp mesajlarını yedeklemek için adım adım bir kılavuz.


Google Drive'a WhatsApp Mesajları Nasıl Yedeklenir?

Adım 1: WhatsApp uygulamanızı açın ve "Daha fazla seçenek" seçeneğini seçin.

Adım 2: "Ayarlar" bölümüne gidin ve "Sohbetler" seçeneğini seçin.

Adım 3: "Sohbet yedeği"ni seçin ve "Google Drive'a yedekle"ye tıklayın.

Adım 4: Telefonunuz için yedekleme sıklığını ayarlamanız gereken yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

Adım 5: Bir sıklık ayarlayın ve yedek sohbet geçmişinizi saklamak istediğiniz Google hesabını seçin. Cihazınıza bağlı bir Google hesabınız yoksa, "Hesap ekle"yi seçin ve giriş bilgilerinizi girin.

Adım 6: Şimdi "Yedekleme üzerinden" seçeneğini seçin ve yedeklemeleriniz için kullanmak istediğiniz ""ı seçin.

Adım 7: WhatsApp sohbet yedeği başlayacak.


Google Drive'dan Silinen WhatsApp Mesajları Nasıl Geri Yüklenir?

Adım 1:
WhatsApp mesajlarınız Google Drive'da yedeklendiğinde, WhatsApp'ı silin ve telefonunuza yeniden yükleyin.

Adım 2:
Şimdi kayıtlı WhatsApp numaranızla giriş yapın ve Google Drive'da daha önce yedeklenen verileri otomatik olarak algılayacak ve size bunları geri yüklemek isteyip istemediğinizi soracak.

Adım 3:
Evet'i seçin ve silinen mesajlarınız geri yüklenecektir.

Diğer Haberler

wave
thumb
thumb
thumb
thumb

Yorumlar (0)

wave

Bir yorum yaz

wave

Çıkmak için ESC'e basın